Vakantiedeal autovakantie Jutland 🚗️ 4 Dagen - Riis Feriepark
Prijs (per persoon) | €198,- |
Boekingskosten | €40,- |
Vertrek op | Zondag 31 maart 2024 |
Verblijf | 4 Dagen - |
Accommodatie | 4 Sterren camping |
Bestemming | Denemarken » Jutland » Give |
Vervoer | Eigen vervoer |
Reisorganisatie | TUI |
Garanties | Laagste prijs, flexibel omboeken |
Echt wel! autovakantie Denemarken. 4 Dagen - in Riis Feriepark, Give € 198,- (per persoon). Vakantiedeal autovakantie Jutland - Denemarken met vertrek op zondag 31 maart 2024 ➡️ Kindvriendelijk ➡️ Verblijf in 4 sterren camping ➡️ Nu veilig boeken bij TUI!
Riis Feriepark
4-daagse Autovakantie naar Jutland bij Riis Feriepark. Gezellige familiecamping, Buitenbad met glijbaan, Gratis LEGO cadeau bij aankomst, Op 3 km van safaripark GIVSKUD, LEGOLAND park op half uur rijden, In bosrijke omgeving. Riis Feriepark in Give is een supergezellige camping voor families en ligt heerlijk verscholen in een bosrijke omgeving. Vlakbij ligt het bij kinderen geliefde safaripark GIVSKUD ZOO. Het is eveneens een uitstekende uitvalsbasis om het populaire LEGOLAND park in Billund te bezoeken. Maar ook Jelling met zijn Viking verleden ligt om de hoek. En als het weer een keer tegen zit, bezoek je eenvoudig het op ca. 25 km gelegen Aquadome van Lalandia of het LEGO HOUSE in Billund. Op de camping is ook voldoende vertier met o.a. een buitenbad met glijbaan.
autovakantie Denemarken | last minute vakantie Denemarken | vakantie Denemarken
Vakantie highlights
- Gezellige familiecamping
- Buitenbad met glijbaan
- Gratis LEGO cadeau bij aankomst
- Op 3 km van safaripark GIVSKUD
- LEGOLAND park op half uur rijden
- In bosrijke omgeving
Faciliteiten accommodatie
- Zwembad
- Bar
- Speeltuin
- Supermarkt
- Tuin
- Wasmachines (zelfservice)
- Huisdieren toegestaan,
Vakantiedeal disclaimer
OP=OP! De genoemde aanbieding is alleen op basis van beschikbaarheid voor de reisdatum: Zondag 31 maart 2024. Onder de vernoemde boekingskosten is inbegrepen: Reserveringskosten, Calamiteitenfonds, SGR contributie. Eventuele lokale toeristenbelastingen zijn niet inbegrepen. Prijswijzigingen en drukfouten voorbehouden. We geven hier alleen de vakantie aanbieding weer, zoals bij ons bekend is gemaakt door reisaanbieder TUI, op datum van publicatie: 2023-12-01. We kunnen dan ook niet verantwoordelijk worden gehouden voor onjuiste informatie in deze advertentie. Wij doen ons best om eventuele (belangrijke) wijzigingen door te voeren. Zodra de aangegeven reisdatum is gepasseerd, zal deze advertentie niet worden aangepast of verwijderd. Jouw reis kan echter op een latere datum met een andere last minute- of vroegboek korting beschikbaar zijn!