Lekker weg met een autovakantie Berlijn ➡️ 4 Dagen logies ontbijt Select The Wall

Prijs (per persoon)€1106,-€1243,- -11%
Boekingskosten€0,-
Vertrek opMaandag 16 september 2024
Verblijf4 Dagen logies ontbijt
Accommodatie4 Sterren hotel
Bestemming Duitsland »  Berlijn »  Berlijn
VervoerEigen vervoer
ReisorganisatieTUI
GarantiesLaagste prijs, flexibel omboeken
Nu boeken bij TUI

Zo voordelig op autovakantie Duitsland. 4 Dagen logies ontbijt in Select The Wall, Berlijn. Geen € 1243,- maar slechts € 1106,-  (per persoon). Lekker weg met een autovakantie Berlijn - Duitsland met vertrek op maandag 16 september 2024 ➡️ Verblijf in 4 sterren hotel ➡️ Wandelen in de natuur ➡️ Nu veilig boeken bij TUI!

8.9

Toeren 4* Berlijn - Duitsland € 1106,- ▷ vertrek 16 september 2024

4-daagse Stedentrip naar Berlijn bij Select The Wall. Fietstour tegen speciaal tarief, Centraal in Mitte, Loopafstand van Potsdamer Platz, Checkpoint Charlie op steenworp, Ruime kamers, Service with a smile & inclusief transfers.. Dit hotel heeft een ideale ligging voor een stedentrip naar Berlijn. Bezienswaardigheden als de Brandenburger Tor en het Museuminsel zijn makkelijk te bereiken. De kamers van het hotel zijn modern ingericht en van alle gemakken voorzien.

Toeren 4* Berlijn - Duitsland € 1106,- ▷ vertrek 16 september 2024
Toeren 4* Berlijn - Duitsland € 1106,- ▷ vertrek 16 september 2024
Toeren 4* Berlijn - Duitsland € 1106,- ▷ vertrek 16 september 2024
Toeren 4* Berlijn - Duitsland € 1106,- ▷ vertrek 16 september 2024

autovakantie Duitsland | last minute vakantie Duitsland | vakantie Duitsland

Vakantie highlights

  • Fietstour tegen speciaal tarief
  • Centraal in Mitte
  • Loopafstand van Potsdamer Platz
  • Checkpoint Charlie op steenworp
  • Ruime kamers
  • Service with a smile & inclusief transfers.

Faciliteiten accommodatie

  • Bar
  • Huisdieren toegestaan,

Vakantiedeal disclaimer

OP=OP! De genoemde aanbieding is alleen op basis van beschikbaarheid voor de reisdatum: Maandag 16 september 2024. Onder de vernoemde boekingskosten is inbegrepen: Reserveringskosten, Calamiteitenfonds, SGR contributie. Eventuele lokale toeristenbelastingen zijn niet inbegrepen. Prijswijzigingen en drukfouten voorbehouden. We geven hier alleen de vakantie aanbieding weer, zoals bij ons bekend is gemaakt door reisaanbieder TUI, op datum van publicatie: 2024-07-21. We kunnen dan ook niet verantwoordelijk worden gehouden voor onjuiste informatie in deze advertentie. Wij doen ons best om eventuele (belangrijke) wijzigingen door te voeren. Zodra de aangegeven reisdatum is gepasseerd, zal deze advertentie niet worden aangepast of verwijderd. Jouw reis kan echter op een latere datum met een andere last minute- of vroegboek korting beschikbaar zijn!