Beste prijs vakantie Ardennen ➡️ 4 Dagen logies ontbijt Castel de Pont à Lesse

Prijs (per persoon)€200,-€263,- -24%
Boekingskosten€0,-
Vertrek opZondag 2 november 2025
Verblijf4 Dagen logies ontbijt
Accommodatie3 Sterren hotel
Bestemming België »  Ardennen »  Dinant
VervoerEigen vervoer
ReisorganisatieTUI
GarantiesLaagste prijs, flexibel omboeken
Nu boeken bij TUI

Ongelooflijke aanbieding vakantie België. 4 Dagen logies ontbijt in Castel de Pont à Lesse, Dinant. Geen € 263,- maar slechts € 200,-  (per persoon). Beste prijs vakantie Ardennen - België met vertrek op zondag 2 november 2025 ➡️ Verblijf in 3 sterren hotel ➡️ Wandelen in de natuur ➡️ Nu veilig boeken bij TUI!

7.9

Roadtrip 3* Ardennen - België € 200,- 【restaurant(s), zwembad, hond is welkom】

4-daagse Autovakantie naar Ardennen bij Castel de Pont à Lesse. Voormalig chateau uit 1800, Kies voor het Discover More arrangement, Wandel over het 250 ha landgoed, Prachtige natuur rond het hotel, Bezoek historisch Dinant, Er echt even tussenuit. Er even echt tussen uit, een totaal ander landschap niet te ver van huis. Verblijf op een groot landgoed omringd door prachtige natuur. Dit hotel is een stijlvol en comfortabel hotel in de Belgische Ardennen. Het voormalige chateau ligt in een klein dorpje, op steenworpafstand van een sfeervol middeleeuwse stadje. Het landgoed met de aangelegde tuinen omringd met een bosrijke omgeving is zeker een wandeling waard.

Roadtrip 3* Ardennen - België € 200,- 【restaurant(s), zwembad, hond is welkom】
Roadtrip 3* Ardennen - België € 200,- 【restaurant(s), zwembad, hond is welkom】
Roadtrip 3* Ardennen - België € 200,- 【restaurant(s), zwembad, hond is welkom】
Roadtrip 3* Ardennen - België € 200,- 【restaurant(s), zwembad, hond is welkom】

autovakantie België | last minute vakantie België | vakantie België

Vakantie highlights

  • Voormalig chateau uit 1800
  • Kies voor het Discover More arrangement
  • Wandel over het 250 ha landgoed
  • Prachtige natuur rond het hotel
  • Bezoek historisch Dinant
  • Er echt even tussenuit

Faciliteiten accommodatie

  • Zwembad
  • Restaurant
  • Bar
  • Huisdieren toegestaan,

Vakantiedeal disclaimer

OP=OP! De genoemde aanbieding is alleen op basis van beschikbaarheid voor de reisdatum: Zondag 2 november 2025. Onder de vernoemde boekingskosten is inbegrepen: Reserveringskosten, Calamiteitenfonds, SGR contributie. Eventuele lokale toeristenbelastingen zijn niet inbegrepen. Prijswijzigingen en drukfouten voorbehouden. We geven hier alleen de vakantie aanbieding weer, zoals bij ons bekend is gemaakt door reisaanbieder TUI, op datum van publicatie: 2025-05-10. We kunnen dan ook niet verantwoordelijk worden gehouden voor onjuiste informatie in deze advertentie. Wij doen ons best om eventuele (belangrijke) wijzigingen door te voeren. Zodra de aangegeven reisdatum is gepasseerd, zal deze advertentie niet worden aangepast of verwijderd. Jouw reis kan echter op een latere datum met een andere last minute- of vroegboek korting beschikbaar zijn!